toplu-sms-fiyatlari-karatel

Toplu SMS Fiyatları

1987 yılında Zonguldak a açılan firmamız iletişim ürünleri satışı yapmak ve teknik destek vermek amacı ile kurulmuştur. Karatel Karadeniz Telefon olarak kurulan firmamız kendi alanında büyük bir başarı göstermektedir. 57 ilde bağlı bulunan firmamız kendi markamız olan FLEXYPOS, TERAPOS, SIBERGUARD markalarını ve dağıtıcılığını yapmış olduğumuz HONEYWELL, PERKON, İNTER, CAS, P2C, INTERMEC, ENPOS, DIGI, LAMINERVA gibi birçok marka dağıtımını yapmaktayız.

Firmamız kendi markamız ve dağıtımını yapmış olduğumuz diğer markalarla birlikte piyasada bulunan en iyi dağıtıcı ve teknik destek verici firmalardan bir tanesidir. Ayrıca firmamız toplu SMS hizmeti de vermektedir. Bu noktada ise en çok merak edilen konu ise toplu SMS fiyatları konusu oldukça merak edilmektedir. Firmamız yenilikçi yapısı sayesinde müşterilerimizi toplu SMS fiyatları hizmeti ile buluşturmaktadır.

Toplu SMS Hizmeti

Firmamızın vermiş olduğu onlarca hizmetten bir tanesi olan toplu SMS fiyatları hizmeti müşterilerimizin firmalarındaki yapmış oldukları değişimi, tanıtımı veya herhangi bir bilgilendirmeyi toplu SMS hizmeti sayesinde binlerce kişiye eş zamanlı olarak ulaştırmaktadır. Müşterilerimizin en çok sorduğu soru ise toplu SMS fiyatları ne kadar sorusunu sormaktadır. Firmamızın müşterilerimize sunmuş olduğu toplu SMS fiyatları oldukça uygundur. Firmamızın müşterilerimiz sunmuş olduğu toplu SMS fiyatları ise şunlardır.

  1. 10.000 SMS’in fiyatı 145 TL
  2. 25.000 SMS’in fiyatı 350 TL
  3. 50.000 SMS’in fiyatı 650 TL
  4. 100.000 SMS’in fiyatı 1200 TL
  5. 1.000.000 SMS’in fiyatı ise 9.600 TL

Firmamızın topu SMS fiyatları bu şekilde belirlenmektedir.

toplu-sms-şablonu

Toplu SMS Kullanım Alanları

Firmamızın müşterilerimize vermiş olduğumuz toplu SMS fiyatları hizmeti sayesinde zincirleme iş yerlerine sahip olan firmalar çalışanlarla tek tek konuşmak yerine toplu bir şekilde mesaj atarak eş zamanlı olarak gerekli bilgilendirmeyi herkese ulaştırmaktadır. Ayrıca gıda ürünü gibi eşitli ürünler satan firmalarda müşterilerine indirimde bulunan veya yeni gelmiş bir ürünü tanıtmak amacı ile toplu mesaj yöntemini tercih etmektedir.

Firmamızın sunmuş olduğu toplu SMS fiyatları oldukça makul olup her kesin ihtiyacına göre SMS sayısı ve fiyatlandırması yapılmaktadır. Ayrıca son derece uygun olduğundan ve birçok kişi ile yapılması gereken tanıtım ve bilgilendirme işlemleri tek tuşla binlerce kişiye rahatça ulaştırdığından dolayı sık bir şekilde kullanılmaktadır.

Toplu SMS Avantajları

Toplu SMS yöntemi sayesinde firmalar herhangi bir ürünün tanıtımını veya firma içerisi bilgilendirme gibi birçok işlemi çok daha hızlı bir şekilde ilgili kişilere ulaştırdığından dolayı toplu SMS fiyatları kullanıcı açısından zaman ve maddiyat açısından birçok avantajı bulunmaktadır. Bunların yanı sıra fiyatlar son derece uygun olduğundan dolayı kişi ve kurumlar için maddi yönden de aşırı bir yükümlülük getirmemektedir. Yapmış olduğu bütün işlerde ve hizmetlerde alanında en iyisi olan firmamız ise toplu SMS hizmeti alanında en iyi firmalardan bir tanesidir. Ayrıca firmamızın fiyatları piyasada bulunan diğer toplu SMS hizmeti veren firmalara kıyasla daha uygun bir şekilde belirlenmiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir