toplu-sms-sistemleri karatel
Hayatımız boyunca her şeye yetişmeye çalışırız. Hız hayatımızdaki en önemli faktörler arasındadır. Her şey daha hızlı daha hızlı olsun isteriz. Daha hızlı araç, daha hızlı bilgisayar, daha hızlı telefon gibi. Uygulamaların ve çalışmaların da hızlı olmasını isteriz. Toplu sms sistemleri de tam da bu isteğimiz için tasarlandı. Telefonlarınızdan mesaj gönder, ya da seç gönder, kişi listende yoksa önce kişi listene ekle, numarasını gir daha sonra tekrar mesaj yolla gibi zor yöntemler artık bir kenara bırakılıyor. Toplu sms hizmeti aldığınızda internet üzerinden mesajlarınızı çok hızlı ve çok kolay bir şekilde gönderebiliyorsunuz.
Toplu sms sistemi sadece cep telefonu değil internete erişimi olan tablet veya bilgisayar ile de kullanılabiliyor. Size verilen kullanıcı adı ve şifre ile toplu sms sistemine giriş yapıp excel tablosuna hazırladığınız müşteri isim ve telefonlarını sisteme tek tuşla çok hızlı bir şekilde aktarıp yine tek tuşla binlerce kişiye saniyeler içerisinde mesajlarınızı gönderebilirsiniz.
Toplu sms paketlerinden birini seçip hizmet almaya başladığınız zaman sizin sisteminize, seçmiş olduğunuz paketin içindeki sms miktarı kadar sms yüklenir. Gönderdiğiniz sms başına sistemden bu smsler düşülür. Gönderilemeyen mesajlar size “ Gönderilemedi “ olarak bildirilir ve bakiyenize geri eklenir. Sistem yanlış telefon numaralarını tespit eder ve bu numaralara mesajlarınızı göndermez. Size bunu işlem sonrasında rapor içerisinde sunar.
Karatel Toplu SMS fiyatları sektördeki firmalar arasında en uygun olanıdır. Siz de toplu sms hizmeti ile ilgileniyorsanız hemen bizimle iletişime geçin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir