toplu-sms-blog

Toplu SMS – Mesaj Kolaylığı

Toplu SMS sistemleri günümüzde hem şirketler tarafından kullanılan hem de bireysel olarak da kullanılabilen , çok fonksiyonlu , zaman tasarrufu saylayan çözümlerdir. Yaşadığımız çağ bildiğiniz gibi teknoloji çağı. Çağa ayak uyduran girişimciler artık cep telefonlarından tek tek mesaj göndermek veya 5-10 kişiye mesaj göndermek yerine buna alternatif bir sistem kurdular. Toplu SMS sistemleri internet kullanılarak online olarak tasarlanmış sistemlerdir. Bu sistem içerisinde kişiye veya kuruma bir hesap açılır. Kullanıcılar bu açılan hesap ile sisteme giriş yaparak sistemi kullanmaya başlayabilir.

Toplu SMS – Mesaj Kullanımı ve Faydaları

Cep telefonlarınıza gelen reklam mesajları , uyarı mesajları veya bilgilendirme mesajlarının hepsi toplu sms sistemini kullanan firmalar tarafından gönderilir. Karatel SMS olarak toplu sms hizmeti sağladığımız Jandarma Genel Komutanlığını örnek olarak anlatalım. Karatel Bilişim tarafından Jandarma Genel Komutanlığı olarak belirlenen isim altında kullanıcıya istediği adet kadar sms tanımlanır. Kullanıcı 1000, 5000 , 10.000 , 100.000 sms gibi toplu sms paketleri arasından birini seçer veya istediği miktarda toplu sms alır. Her gönderdiği kişi başına 1 sms harcanır ve sistem otomatik olarak bakiyesinden düşer. Saha araştırması yapıp bir excel tablosuna isim ve numara girerek bir liste oluşturan kullanıcı , bu excel tablosunu sisteme aktararak yüzlerce hatta binlerce kişiye saniyeler içerisinde tek tuşla toplu mesaj gönderebilir. Karatel toplu sms paketleri sayesinde;

  • Toplu mesaj gönderen kişi veya kurum büyük ölçüde zaman tasarrufu sağlar.
  • Uygun fiyatlar ile SMS paketleri alıp mobil pazarlama alanında güzel sonuçlar elde etmenizi sağlar.
  • Günümüzde herkes cep telefonu kullanıyor ve cep telefonları her an yanımızda. SMS bilgilendirmeleri yüksek ulaşım oranı sağlar.
  • Cep telefonumuza gelen SMS’e hepimiz bakarız. SMS sistemleri sayesinde müşterilerinizden daha fazla dönüş sağlayabilirsiniz.
  • 100.00’lerce kişiye saniyeler içerisinde tek tuşla tanıtım yapabilmenizi sağlar.
  • Otomatik mesaj yollama seçenekleriyle belirlediğiniz özel tarihlerde belirlediğiniz özel mesajları göndererek iş akışını hızlandırır.
  • Detaylı raporlama seçeneği ile mesajların iletilip iletilmediğini beklemede olduğunu veya hatalı numara olduğunu görebilirsiniz.

Karatel Toplu SMS Sistemlerinden yararlanmak için HEMEN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN !!!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir