netsantral-nedir-karatel

Netsantral Çalışma Mantığı Nedir?

Netsantral, ofis ve iş yerlerinde herhangi bir telefon santrali satın almadan , bütün santral hizmetlerini kullanabileceğiniz, şirketinizin tüm iletişim ihtiyaçlarını tam anlamıyla karşılayabilen, internet üzerinden (Online) çalışan bulut teknolojisi hizmetidir. NetSantral hizmeti sayesinde iletişim maliyetleriniz yüksek oranda düşer ve tüm şubeleriniz kolay bir şekilde yönetilebilir.

Netsantral Hizmetinin Faydaları Nelerdir ?

Telefon Masraflarınızı Büyük Ölçüde Düşürün : Santral bakım, onarım ücretleri ve kurulum gibi masraflarından sıyrılarak telefon faturanızı %80’e kadar düşürün.

Basit Arayüz  ile Kolay Kullanım imkanı: Basit arayüz tasarımıyla tek tuşla santral yönetiminizi gerçekleştirebileceksiniz.

Görüşme Kaydetme Raporlama:  Bütün telefon görüşmelerini kayıt altına alabilir , tarih-süre-dahili bazlı raporlama yapabilirsiniz.

Müşteriyi bekletmez sıraya alır: Sizi arayan kişiler telefonunuz meşgul olsa bile meşgul tonu duymaz ve çağrı sırasına girer.

Gelen Giden Çağrıları Raporlama: Netsantral ile tüm aramaları dahili olarak raporlayabileceksiniz.

Çağrı Bekletme/Yönlendirme : Dahili numaranıza gelen aramaları isteğinize göre bekletebilecek ve istediğiniz başka bir dahili numaraya , departmana veya sabit-cep numarasına yönlendirebileceksiniz.

Şubeleriniz Arası Ücretsiz Görüşün : Ülke-şehir fark etmeden şubeler arası ücretsiz görüşebileceksiniz.

Bekleme Müziği : Netsantral sisteminde sizin belirlediğiniz müziği müşterilerinizi çağrı sırasında bekletebilecek veya isterseniz reklam , duyuru gibi seçenekleri de aktif ederek müşterilerinize reklamlarınızı duyurabileceksiniz.

Nasıl Netsantral Hizmeti alabilirim ?

Netsantral,  online yani internet üzerinden çalışan çok kullanışlı bir santral sistemidir. Herhangi bir santral sistemine ihtiyaç duyulmadan kullanılan bu hizmetten yararlanmadan önce neye ihtiyacınız olduğunu belirtmeniz gerekir. Seçenekleriniz arasında;

  • Telefon numaralarınızı bize taşımak,
  • Coğrafi numaralar (0212, 0312 vb.) veya 0850’li numaralardan istediğinizi seçmek,
  • Karatel Çağrı merkezi ile  belirlediğiniz senaryo ve seslendirmeye göre Netsantralinizi oluşturmak,
  • Son olarak Ip Telefon, Fxs-Fxo, akıllı mobil cihazları veya PC ile internet üzerinden online olarak hemen kullanmaya başlayın.

Netsantral Hizmeti hakkında fiyat ve bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir